Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuteri komplet

1 100 EUR

Shitet nga: ALADIN 10 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodavam KOMPJUTERI komplet so masa za Internet kafe
Kompjuterit se mnogu dobro socuvani, site se vo dobra sostojba.invidia gravicki imat procesor duo 4.2
tel..... 075 665 991 ili 076 888 190
Leaflet
Në fillim