Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Desktop kompjuter komplet

7 000 MKD

Shitet nga: Filip 04 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Процесор: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @270 GHz

Матична плоча:Gigabyte G31M-ES2L

Графичка: NVIDIA GeForce 210 1024 MB Memory

Рам меморија: 2GB DDR 2

Хард диск од 500GB

17 инчен монитор Hanns.G

Маус и тастатура

За повеќе информации јавете се на доле наведениот број.
Leaflet
Në fillim