Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Acer Aspire

2 500 MKD

Shitet nga: lion 28 Qer 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
lap topo je kako na slikite sve ima pali slika nema
samo nemi dava ne znam zosto
ima 4gb ram dvd rw kamera hdd 500
baterija polnac samo za deloj ili ako mozi
neka sigo popraj od germanija je donesen
cena 2500den mob 076 606 580 lion
Leaflet
Në fillim