Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Acer Aspire A3

23 500 MKD

Shitet nga: Stefan 05 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Acer
Modeli
Aspire
amd ryzen 5 2500U
amd radeon 535 with 2 GB dedicate vram
8 GB DDR4 memory
2000 GB HDD
Uste e pod garancija do 22.03.2021
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione