Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop Acer Packard Bell

7 000 MKD

Shitet nga: Марија 17 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Acer
Се продава Лаптоп Acer Packard Bell, одлично сочуван со следниве перформанси:
Intel (R) Celeron 1,86 Ghz
RAM:2GB
32-byt Windows
Погоден за домашна и професионалан употреба.
Марија
077753322
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione