Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Продавам MacBook Air 13inch

40 000 MKD

Shitet nga: Sanja 25 Nën 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Apple
Се продава 13.3inch MacBook Air , купен он iStyle пред 1 година .
Користен многу малку , за слушање часови.
Давам се што одело со него во кутија .
Дополнително , за него има црна навлака која е купена оригинално за него .
Го продавам поради тоа што имам потреба од дополнителни програми кои MAC не ги подржува.

Процесор : 1.8 GHz Dual-COre Intel Core i5
Меморија : 8 GB 1600 MHz DDR3

Цена 40.000

Контакт : Сања
Број : 077808668


Sanja
 
077808668
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione