Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Macbook Pro i7

800 EUR

Shitet nga: David 10 Gush 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Apple
Macbook Pro Late 2011 13"(Kupen septemvri 2012), koristen ne poveke od 1 godina.

CPU 2.8 Intel Core i7 Turbo boost up to 3.5 GHz
RAM 8 GB 1600 MHz DDR3
SSD 120 GB Samsung EVO 850
Baterija do 6 casa.

Laptopot e koristen samo za muzika.
Në fillim