Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MacBook Pro

400 EUR

Shitet nga: Ivona Gjorgievska Dje 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Apple
Prodavam MacBook Pro. Doagja so punjach, 2010 godina,vo dobra sostojba e isto kako nov

Peroframnsiite gi ima na slika
Ivona Gjorgievska
078223344
Leaflet
Në fillim