Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MacBook Pro laptop po ekstra cena

2 000 EUR

Shitet nga: Mile 14 Tet 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Apple
Se prodava MacBook Pro laptop model A1398 nov,neotpakuvan.
Konfiguracija:
15.4 inch display
2.5 GH Processor
16 GB RAM
512 GB memorija na hard disc
Leaflet
Në fillim