Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APPLE iMAC

300 EUR

Shitet nga: zorica 02 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Apple
Modeli
MacBook
Odlicno socuvan mac procesor 2.26 ghz intel core 2 duo 3gb memory 1067 MHz DDR3, Software os x 10.8 (12f2560)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione