Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava Asus kako nov

0 MKD

Shitet nga: Milan 13 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Asus
Se prodava Asus.Kupen od Setec Kavadarci 36000 ima dve godini garancija.Kupen e pred pola godina a e koristen mnogu malku vreme.
Specifikacii:
STORAGE:1 TB HDD

PROCESSOR:Intel Core i5 (8th Gen) Processor

DISPLAY:15.6" (39.62 cm) display, 1920 x 1080 px

RAM:8 GB DDR4 RAM

GRAPHIC PROCESSOR:NVIDIA Geforce MX110

Seuste pod garancija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione