Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Asus Laptop V550C

600 EUR

Shitet nga: Marko 29 Korr 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Asus
Se prodava laptop od markata ASUS model V550C odlicen laptop pogoden za se, olicen e za igranje video igri kako sto se (GTA V, PUBG, FORTNITE, CS:GO, VALORANT, APEX LEGEND, LOL, CALL OF DUTY...) moze da se igra na mnogu dobri postavki kako sto se HIGH, VERY HIGH ILI NA ULTRA, isto taka e mnogu dobar za VIDEO EDITING I RENDERING, laptopot e mnogu lesen za prenos napraven e od plastika i aluminium so nego dobivate i kozna torba za nosenje na samiot laptop ima odlicna baterija koja trae 3 casa za koristenje bez prestan SPECIFIKACII -
Pocesor - Intel core i7 - 3.10GHz Graficka karta - Nvidia Geforce 740m 3GB - 10GB ram memorija - Ultra Sonic Kingston SSD - 111GB ima Touch Screen sto znaci deka mozete da go koristite so prsti kako tablet ili telefon mozete da go koristite samo so klikanje i vlecenje na ekranot so vasite prsti ne mora da koristite tastatura ili maus laptopot e koristen samo 4 meseci samo za gledanje Youtube i koristenje Facebook lokacija - Kumanovo Laptpot moze da se vidi i isproba na lice mesto kontakt broj 070 721 621
CENA--------INBOX!!!! HITNO!!!!
ZA POVEKJE SLIKI KONTAKTIRAJ TE ME NA BROJOT 070721621 I KJE VI PRATAM POVKJE SLIKI NA FACEBOOK
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione