Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Asus Laptop itno

200 EUR

Shitet nga: Viktorija 26 Mar 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Asus
ITNO SE PRODAVA ASUS LAP TOP VO ODLICNA SOSTOJBA KORISTEN 1 MESECI SE DAVA SO POLNACH ZAEDNO.NE KOCHI,NEMA MAANI,POVEKE INFORMACII INBOX SAMO SERIOZNO ZAINTERESIRANI. NE SAKAM ZAMENI. Struga-Ohrid
Viktorija
072 240 611
Leaflet
Në fillim