Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop Asus itno

15 000 MKD

Shitet nga: Viks 25 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Asus
Se prodava itno Asus nov lap top ne koristen poveke od 1 mesec,nema maani, ne kochi,formatiran e se prodava zaedno so polnach. Samo seriozni ponudi . Ne se zamenuva se bara covek shto e odluchen!! Poveke informacii na Viber

Viber - 072 240 611
Ohrid-Struga
Leaflet
Në fillim