Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Asus Laptop

6 000 MKD

Shitet nga: Simona Velkovska 20 Gush 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Asus
RAM: 4,00 GB
Processor: Inter(R) Core(TM)2 Duo CPU P8400 @2.26GHz 2.27 GHz, 2 Cores

Edinstvena maana: baterijata e stara i ne se vklucuva dokolku ne e priklucen na polnac.
Simona Velkovska
078 835 245
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione