Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop Asus

450 EUR

Shitet nga: Jove 21 Tet 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam laptop Asus - K75V, 17",COREi 5,8GB-MEMORY,HDD750GB.Kupen 750eur, mnogu malku koristen, skoro kako nov. Cena 450eur. Tel. 075 909558
Leaflet
Në fillim