Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Asus X540S Laptop

12 000 MKD

Shitet nga: Ivan 08 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Asus
Modeli
X series
ASUS X540SA-XX311T (Windows 10 64bit
• BLACK)
• Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor (1.6-2.48GHz
• 2M Cache
• 6W
• 14nm)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 500GB 5400rpm
• DVD SuperMulti
• Intel HD Graphics (Braswell)
• BT4.0
• 3xUSB (1xType C)
• HDMI 1.4
• VGA port
• VGA camera
• 1.84kg
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion Battery Pack
• 15.6`` HD LED (1366x768) glare
• PN: 90NB0B31-M18650

So gratis prenosna torba
Za poveke informacii viber ili mobile telefon.
Cenata e fiksna.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione