Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LAPTOP ASUS ITNO

7 100 MKD

Shitet nga: sss 28 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Asus
Modeli
X series
se prodava laptop ASUS 15,9 inch ram 8gb hd 1tb procesor intel(r) pentium(r) cpu n3540 kupen vo germanija
Në fillim