Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dell laptop

2 000 MKD

Shitet nga: Dragan 19 Qer 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Dell
Modeli
Latitude
Se prodava laptop dell za evtina cena povekje info 070280098
Leaflet
Në fillim