Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lenovo G50-80 80L0

9 000 MKD

Shitet nga: Nenad Trifunovski 19 Qer 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
G50-80
Многу малку користен, без оштетувања, се уште стои фолијата на екранот. доаѓа со оргиналната кутија и инсталиран Windows 10
Nenad Trifunovski
075682147
Në fillim