Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV laptop LENOVO IdeaPad 500 i7 R R9 4GB VRAM

38 500 MKD

Shitet nga: Konstantin 11 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
LENOVO(TM) IDEAPAD(TM) 500-15ISK model 80NT

Prodavam skoro nov (koristen 3 meseci) laptop lenovo. Mnogu e moken laptopov i moze da igra pr. RISE OF THE TOMB RAIDER so 50 FPS. Socuvan e nema ni grebnatinka. Ima 3D kamera i JBL zvucnici (glasni i jasni)

SPECIFIKAZII:

CPU: Intel(R) core(TM) i7 6500U 3.10GHZ, 4MB Cach
GPU: AMD Radeon R7 M360 4G VRAM
RAM: 8GB DDR3 1600MHz
Memorija: 1TB (5400rpm) + 8GB SSD
Ekran: 15,6" FullHD LED 1920 x 1080 / 60Hz
Kamera: HD 720p 3D kamera
Zvucnici: JBL prekrasen zvuk
OS: Windows 10 64bit
Baterija: 4-cell

DVD-RW, Wi-Fi, HDMI, VGA, Gigabit internet,
Card reader, 2 x USB 3.1, 1 x USB 2.0, BT

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione