Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lenovo Thinkpad Edge

7 500 MKD

Shitet nga: Anastas 27 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
ThinkPad
Laptop Lenovo Thinkpad Edge 14, ekran 15,4",
Intel (R) Core (TM) i3 CPU, RAM 4.00 GB, 64-bit Operating System
Одлично сочуван, батеријата не му работи, може да се поправи.
Anastas
071324667
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione