Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop TOSHIBA donesen od Germanija

4 800 MKD

Shitet nga: Blagoja 04 Tet 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Toshiba
Modeli
Satelite
Se prodava mnogu dobar laptop Toshiba m50 kompletno ispraven WiFi DVD baterija odlicna komplet so se polnac cena 4.800 den.
Blagoja
075380065
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione