Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LAPTOP TOSHIBA ODLICEN

5 000 MKD

Shitet nga: Blagoja 16 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Toshiba
Modeli
Satelite
Se PRODAVA laptop Toshiba Satellite A75 odlicen laptop za sekoja names Cena 5.000den.
Blagoja
075380065
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione