Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop Dell Vostro

Shitet nga: Josif 28 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Intel Core i3 370M (2.40 GHz)
3 GB Memory 250 GB HDD
Intel HD Graphics
1366 x 768
Windows 7 Home Premium 64-Bit
8X DVD+/-RW Dual Layer Drive
Leaflet
Në fillim