Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop HP EliteBook 8460p i5

Shitet nga: Igor 12 Dhj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodavam ili menuvam laptop HP EliteBook 8460p - 14" - Core i5 2520M - Windows 7 Pro 64-bit - 4 GB RAM - 320 GB HDD
Moze zamena za mob.tel (lg g3;htc one m8 ili samsung s5)
Në fillim