Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tablet Samsung

5 500 MKD

Shitet nga: Ivan 22 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Shkup
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Prodavam nov tablet Samsung model SM-T113, nov, donesen od USA. Cena 5500 den. Kontakt tel. 078 679-267
Leaflet
Në fillim