Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV NEOTPAKUVAN Mini IPAD 3 POVOLNO ITNO

300 EUR

Shitet nga: Vesna 11 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Tableta
Продавам оригинален Mini IPAD 3 поволно. Неотпакуван со гаранција, бела боја.
Në fillim