Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPad mini 2

219 EUR

Shitet nga: iPad 12 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Tableta
iPad mini 2, kako nov, 16GB, so Wi-Fi.
Në fillim