Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ASUS T100 LAPTOP TABLET 500gb

14 900 MKD

Shitet nga: Ивица 07 Mar 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Tableta
Продавам две во едно...АСУС ТРАНСФОРМЕР Т 100 со лиценциран Windows 8 и комплетен пакет на Microsoft Office.
Аусот е со меморија од 500 гига бајти, има 32 ГБ "eMMS" хард диск со кои подигнувањето на виндоусот е за 3-4 секунди :)
Можете да го употребувате како лап топ или како таблет. Идеално решение за оние кои патуваат и пишуваат.
Спецификации:
- Intel® Bay Trail-T Quad Core Z3740/Z3775 1.46 GHz ~ 2.39 GHz Processor
- Operating System: Windows 8.1
- Display: 10.1" 16:9 IPS HD (1366x768) with Multi-Touch Screen
- Graphic: Integrated Intel® HD Graphics
- Storage: 32GB eMMC With 500 GB HDD
- Card Reader
- card reader (Micro SD )
- Camera: 1.2 Mega Pixel web camera
- Networking: Integrated 802.11 a/b/g/n
Built-in Bluetooth™ V4.0
Interface
1 x Microphone-in/Headphone-out jack
1 x USB 3.0 port(s)
1 x Micro USB
1 x micro HDMI

- Audio: Built-in 2 Speaker(s) And Array Microphone
SonicMaster
- Battery: 2Cells 31 Whrs Polymer Battery
Power Adapter
Output :
5 V DC, 2 A, 10 W

Dimensions
Tablet:
10.3 x 6.7 x 0.4 inch (WxDxH)
Dock:
10.3 x 6.7 x 0.5 inch (WxDxH)
Weight
Tablet:
1.2 lbs
Dock:
1.3 lbs
Certificates
UL, MIC, CE Marking Compliance, FCC Compliance, BSMI, Australia C-TICK / NZ A-Tick Compliance, CCC, GOST-R, CB, Energy star, IDA, Erp 2013, RoHS, JATE
Повеќе инфо на следниот линк...http://www.asus.com/us/Notebooks_Ultrabooks/ASUS_Transformer_Book_T100TA/
Ивица
070 24 22 88
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione