Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fudbalce i pikado

0 EUR

Shitet nga: Goran 11 Korr 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodazba i iznajmuvanje na italijanski fudbali fa bi,profesionalni pikada,kranovi so mecinja i najnovo boks.telefon za kontakt DARKO 072/208-870.Distributivna mreza vo slednive gradovi i okolinata-Skopje,Tetovo,Gostivar,Kicevo,OhridStruga i istocna Makedonija Kumanovo,Veles,Sveti Nikole,Stip,Radovis,Kocani,Strumica,Berovo,Delcevo.2010 godina,jubilejna godina,20 godini na Makedonskiot pazar.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione