Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nintendo SWITCH Igri i konzoli

22 500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IDC Shop 07 Gush 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Switch
Nintendo Switch Console Blue Red Joycons (verzija 1.1 ) = 22500 den

Dodatoci:
Official Licensed Zelda Breath Of Wild Travel Case Blue = 1800
Official Licensed Donkey Kong Tropic Freeze Travel Case = 1600
Original PRO controller = 4800
Joy Cons Pair Grey = 5000
Joy Cons blue / red = 5700

Igri:
Lego Incredibles = 2100
Lego DC Super Villains = 2200
Just Dance 2017 = 1600
Super Mario Maker 2 = 3400
Lego Movie 2 = 2300
Lego Ninjago Movie = 1900
Lego Marvel Super Heros 2 = 2200
1,2 = 2900
Mario Tennis Aces = 3500
Donkey Kong Tropical Freeze = 3600
NBA 2k18 = 1180
Dragon Quest Bulders = 3000
The Legend Of Zelda Link's Awakening = 3400
IDC Shop
Prodazba i servis na site vidovi konzoli: Xbox360, PS3, PSP, PSVita, Wii, 3DS,...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
23 Oktomvri 40 Tregoje në hartë
070604140
https://www.idc.com.mk
IDC Shop
070604140
IDC Shop
Nintendo Wii U originalni igri 1 000 MKD
Popravka na kontroleri za site PS4 PS3 X360 ONE -
RASPRODAZBA na igri za PS3 polovni i novi 200 MKD
Xbox One konzoli i igri na zaliha NOVO 10 000 MKD
Në fillim