Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Racki za igrajne

1 000 MKD

Shitet nga: Gligor Stojanov 07 Gush 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
novise i ne se koristeni ako sakate.
Gligor Stojanov
078883980
Leaflet
Në fillim