Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Platstation 3 PS3 slim cipuvan, HDD 1TB i 3 racki

8 000 MKD

Shitet nga: Trajan 04 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Se prodava Playstation 3 PS 3 cipuvan so dve original racki i edna genesis nova. Zaedno so nego odat site kabli i HDD od 1TB so igri. Dodatno moze da se stavat i drugi igri po vas izbor. Moze da se proveri vo bilo koe vreme.

Cenata e 8000den za se komplet.

Kontakt:
078 389 087 Predrag
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione