Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Playstation 3

160 EUR

Shitet nga: Anuar 18 Pri 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Playstation 3 orginall i rucka komplet
Leaflet
Në fillim