Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS3

250 EUR

Shitet nga: Anuar 18 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Ps3 orginal sony ps3 justick and charcher
Leaflet
Në fillim