Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS3 1TB hard disk + igri

0 MKD

Shitet nga: The GDM 08 Sht 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Nov socuvan,ima 12 igri:GTA 5,FIFA12,WWE2K16,HITMAN,LEGO MARVEL,LEGO MOVIE,LEGO PIRATE OF CARIBE,LEGO STAR WARS III,LEGO INDIANA JONES 2,UNCHARTED 3,BENTEN RAICING,BANTEN.
Cena po dogovor

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione