Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dzojstici Gamepadi za Sony Playstation PS3 i PS4

850 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Premium Computers 26 Mar 11:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Premium Computers
Bluetooth tastaturi novi 650 MKD
Wireless Microphone Bluetooth-novi mikrofoni 850 MKD
KANCELARISKI I KOMPJUTERSKI STOLICI I BIROA NOVI 2 000 MKD
Bluetooth Speaker SC208 Mega Bass stereo nov 590 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Prodavame novi kompatibilni Dzojstici so odlicen kvalitet za:

PS3 - 850 den.
PS4 - 2200 den.

Tel. 02/ 32 32 488 ; 072/ 251 521
www.premium.com.mk
Premium Computers
Продажба на компјутерска опрема и галантерија, потрошен материјал и канцелариски мебел
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул "Партизански одреди" бр. 33 локал 1 Tregoje në hartë
02/3232488
https://www.premium.com.mk
Premium Computers
02/3232488
Premium Computers
Gaming Coolers Gejmerski kuleri Novi 250 MKD
WEB KAMERI Novi 350 MKD
Tenda F6 Wireless N300 Router so 4 anteni novi 1 150 MKD
Zvucnici 5.1 domasno kino Home theatre Novi 7 490 MKD
Në fillim