Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PlayStation 3

300 EUR

Shitet nga: Kalin 08 Jan 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Se prodava ps3 so 3 kontroleri ( 2 joistika, 1 palka ) + kamera + postolje za igrata Skylanders.
PS3 e mnogu malku koristen.
Vo centra se vkluceni i 4 originalni igri : NBA 2k18, Skylanders, Sport chapions, Ape scape
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione