Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ps3 igri

500 MKD

Shitet nga: Ilija 20 Qer 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
site se 500 denari
gta v e 1000 denari
Në fillim