Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Playstation 3 + 2 joystick + 10 igri

9 999 MKD

Shitet nga: Deni 18 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Sony Playstation 3 во одлична состојба, со 2 рачки и
10 игри.

Në fillim