Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS3 PRO

8 000 MKD

Shitet nga: Dragana Dje 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Se prodava PS 3 pro so 5 igri po vas izbor za 8000 denari. Posebno igri 500 den edna.
PS3 e vo odlicna sostohba
Dragana
075498606
Leaflet
Në fillim