Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shes play station 2 dhe printer

170 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Emin 26 Maj 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Site od germanija printer e od zvicra
Printer: 90euro ne e fiksna
Playstation 2: 70euro ne e fiksna
Sega 15euro ne e fiksna
Za Playstation 2 dojde 9 igri
170euro site
Broj;072-685-882
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione