Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oprema za igoteka picerija dvor

Shitet nga: Emilija 03 Pri 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
2 дрвени кукички на кат
пластична кукичка со лизгалка
3 цирадни патна со принт (3х2,5м)
2 коњчиња на меганизам
ласерски пиштоли за тимско играње (до 4 тима и секој играч до 9 животи -можности да биде погоден на 10тиот погодок пиштолот се исклучува)
гарнитура за седење, табуретки, пластични столици, масички од иверица, плакар со шанк
билјардо, кли-клак количка
Emilija
078500244
Leaflet
Në fillim