Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Playstation 3

9 500 MKD

Shitet nga: Emre 28 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
Ps3 slime. Games: Gta5,
pes 2013, pes 2018, Fifa 2018, Blur, Minecraft, Need for speed most wanted 2, Gta 5 online
2 controler-Sony....
Vo mnogu dobra sostojba.
Podetalni inf na tel.
Leaflet
Në fillim