Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAYSTATION 3 SONY ORIGINAL

Shitet nga: ARMEND Dje 03:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Veles
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS3
po dogovori na telefon +35538972679834
Në fillim