Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Playstation PS4 IGRI

1 800 MKD

Shitet nga: Kristijan 17 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Igrite se doneseni poklon od germanija zacuvani se bez grebnatinka moze da doat i da se vidat za cenata lesno ke se dogovoreme
Kristijan
077/404/582
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione