Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS4 PRO EXTRA CENA

320 EUR

Shitet nga: filip eftimov 05 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Prodavam PS4 Pro extra cena. So uste edna godina garancija extra kvalitet so 4k podrska so 5.55 firmware za nekoe vreme ke mozete da go jailbrejkuvate i sami da si simnuvate igri od internet,toa ke bide prednost bidejki pc piraterijata veke izumira. Igri: GTA V Mirror 's edge catalyst Mad Max i uste nekolku mnogu interesni Igrite se digitalni kopii (na akaunt).Cenata ne e fiksna ima moznost za dogovor.
filip eftimov
070495194
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione