Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Igri za Playstation4 itno

6 000 MKD

Shitet nga: Emil 28 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Hitno prodavam tri originalni igri za PS4:
FIFA18, NBA2K18, 2K18 legend edition.
Se prodavaat samo vo komplet site tri igri
Leaflet
Në fillim