Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony PlayStation 4

21 000 MKD

Shitet nga: Stefan 08 Gush 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Prodavam Sony PlayStation 4, 500GB ne e mnogu igran, se gleda po kontrolerite. Doagja so 3 igri i 2 kontroleri.
Leaflet
Në fillim